Awakening Eye Cream

Forever Awakening Eye Cream™ | Krem pod oczy

2 Recenzje
98,39 zł

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Zmarszczki wokół oczu to przeważnie pierwszy sygnał tego, iż skóra zaczęła tracić kolagen, który jest przecież odpowiedzialny za zachowanie młodego wyglądu twarzy. Na szczęście ten niekorzystny trend można odwrócić i spowolnić, stosując Forever Awakening Eye Cream. Ten specyfik skutecznie pozbędzie się cieni pod oczami i widocznych oznak starości.

      Awakening eye cream wykorzystuje opatentowane składniki z technologią peptydową, które poprawiają i wygładzają wrażliwe okolice oczu, wyraźnie zmniejszając zmarszczki i cienie pod oczami. Poza tym ma w sobie wyciąg z kory albicji jedwabistej, co pomaga mu w dokonaniu bezinwazyjnej korekcji opadających górnych powiek. Dzięki niemu nie są już opuchnięte ani ociężałe.  Z dobrodziejstw  Kremu pod oczy Forever powinny skorzystać osoby cierpiące na deficyt snu oraz te, które muszą używać twarzy jako swojego głównego narzędzia pracy.

Zalety Kremu Awakening Eye Cream:

  •  Zmniejsza widoczność obrzęków i cieni pod oczami
  •  Znacząco redukuje widoczność zmarszczek
  •  Oczy wyglądają na bardziej wypoczęte, bystre i odmłodzone


       Nie jest tajemnicą, iż aktorom często tworzą się pod oczami kurze łapki i zmarszczki mimiczne wokół czoła. Krem Awakening Eye Cream skutecznie redukuje ten problem. Poza tym usilnie walczy z klasycznymi workami pod oczyma, które pojawiają się zazwyczaj po nieprzespanej nocy. Krem należy delikatnie wklepywać w skórę w okolicach oczu. Czynność ta sprawi, że oczy znów nabiorą młodzieńczego wyglądu i będą tętniły na nowo radością i życiem.

2 Recenzje

Czuć efekty
Skóra dobrze oddycha oraz krem super się wchłania

głębokie odprężenie
Idealny na zmęczone okolice oczu odpręża i nawadnia skórę poprawiając jej wygląd

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń