Stawy i mięśnie – wesprzyj je z produktami od Forever

Nasze stawy i mięśnie potrzebują wsparcia, gdyż układ kostno-stawowy jest narażony na wiele szkodliwych czynników. U nas znajdziesz najlepsze produkty bogate w składniki odżywcze, których regularne stosowanie przyczynia się do odbudowy oraz regeneracji kości i stawów. Zobacz!

Układ kostno-stawowy jest narażony na wiele szkodliwych czynników, przez co jego stan rzadko kiedy należy do idealnych. Wiele osób posiada zmiany zwyrodnieniowe kości lub stawów, które powstają u coraz młodszych ludzi. Produkty Forever na stawy i mięśnie to najlepsza profilaktyka! One zapobiegają zmianom zwyrodnieniowym i wspomagają stawy, dostarczając organizmowi nienasycone kwasy tłuszczowe, mikroelementy i inne niezbędne składniki odżywcze.

Wesprzyj swoje stawy i mięśnie – produkty Forever to najlepsza profilaktyka!

Szacuje się, że nawet 90% osób, które przekroczyły 65 rok życia, ma zmiany zwyrodnieniowe o różnym stopniu zaawansowania. Na zły stan stawów i kości wpływają codzienne czynności, przez co ulegają one uszkodzeniom. Dieta uboga w odpowiednie składniki odżywcze, które przyczyniają się do budowy i regeneracji kości i stawów, znacznie przyspiesza proces ich degeneracji.

Co potrzebują nasze stawy i mięśnie?

Żeby zapobiec pojawieniu się zmian zwyrodnieniowych lub zmniejszyć ich nasilenie, warto stosować odpowiednią profilaktykę. Niezbędna jest regulacja gospodarki tłuszczowej, ze szczególnym uwzględnieniem odpowiednich proporcji nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega-3 w stosunku do kwasów z grupy omega-6. Zbyt niska zawartość kwasów omega-3 w diecie przyczynia się do powstawania stanu zapalnego stawów, dlatego składnik ten należy dostarczać do organizmu poprzez jedzenie ryb lub stosowanie suplementów diety. Jednym z nich jest Forever Arctic-Sea, w którego składzie znajdują się kwasy tłuszczowe omega-3 pochodzące z olejów z ryb oraz kalmarów.

Aby stawy funkcjonowały w sposób prawidłowy, niezbędne w organizmie są też antyutleniacze oraz mikroelementy, takie jak na przykład siarka. Siarczan glukozaminy oraz siarczan chondroityny są składnikami budulcowymi, odpowiedzialnymi za kondycję chrząstek stawowych. MSM (Methyl Sulfonyl Methane), czyli bimetylosulfan, ma działanie antyutleniające i detoksykacyjne, dzięki czemu zmniejsza stan zapalny i regeneruje tkanki.

Produkty od Forever na stawy i mięśnie dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych – to kompletna i skuteczna suplementacja!

Natomiast w celu dostarczenia do organizmu niezbędnych mikroelementów, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania kości i stawów, warto stosować produkty Forever takie jak Forever Nature-Min, Forever Lite czy Forever Calcium. Z kolei antyutleniacze wspomagające walkę z wolnymi rodnikami, których nadmiar przyczynia się do uszkodzenia stawów, można znaleźć w Forever Lycium Plus lub Forever Absorbent-C.


Ból oraz inne dolegliwości stawów mogą być związane z ich przeciążeniem, nieprawidłową dietą lub też chorobą wymagającą leczenia. Niezależnie od ich przyczyny, warto stosować profilaktykę, która wzmocni tkankę chrzęstną, odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie stawów. Odpowiednio dobrana suplementacja dostarczy organizmowi niezbędnych składników odżywczych, które przyczyniają się do poprawy kondycji stawów oraz kości, zmniejszając ból oraz stan zapalny.

Produkt dodany do listy życzeń