Infinite by Forever™ restoring creme

Infinite by Forever™ restoring creme

2 Recenzje
303,28 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Gładka skóra dzięki  Infinite by Forever™ restoring creme

 

Nawilżenie, wygładzenie, ochrona przed starzeniem, czy regeneracja mikrouszkodzeń - cera ma wiele potrzeb. A Infinite by Forever™ restoring creme  jest odpowiedzią na nie wszystkie.

 

Infinite by Forever™ restoring creme to oczyszczenie i regeneracja

 

Aloes, Centipeda Cunninghamii oraz wosk pszczeli to trzy wyjątkowe składniki, znane ze swoich właściwości penetracyjnych. Uzupełniając się z siłą wodospadu wypłukują wszystkie zanieczyszczenia nawet z najgłębszych warstw skóry. A później wnikają w mikrourazy, naprawiając wszystkie zerwane wiązania i niwelując stan zapalny. W ten sposób przygotowują cerę na dogłębne odżywienie i rewitalizację.

 

Potężna dawka witamin i minerałów od  Infinite by Forever™ restoring creme

 

Infinite by Forever™ restoring creme to prawdziwe bogactwo witamin i minerałów, a także lipidów i aminokwasów. Ich źródłem jest kompozycja olejków eterycznych wzbogacona skórkami pomarańczy i cytryny. Razem nie tylko regenerują i usuwają oznaki starzenia, ale też odżywiają skórą. Dzięki temu wygląda ona o wiele młodziej.

 

Infinite by Forever™ restoring creme to cudowne nawilżenie

 

Bez nawilżenia skóra szybko traci swoją jędrność i promienność. Dlatego w  laboratoriach Forever opracowano unikalną strukturę sacharydową, która niezwykle skutecznie chroni skórę przed utratą wody. Dzięki temu regularne stosowanie kremu to gwarancja optymalnego nawilżenia przez cały dzień i noc.

Infinite by Forever™ restoring creme

1.      Odmładza,

2.      regeneruje,

3.      nawilża,

4.      chroni

Taki właśnie jest ten krem. Kompleksowo opiekuje się cerą, precyzyjnie rozpoznając jej potrzeby i wychodząc im naprzeciw. Bez względu na jej wiek i rodzaj.

2 Recenzje

nr
Regeneracja postawiona na pierwszym miejscu brawo z krem

Naturalny i dobry
Cenie go za swoją skuteczność i przyjemną konsystencje

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń