Sonya precision liquid eyeliner

Sonya precision liquid eyeliner

2 Recenzje

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Dopełnieniem spektakularnego makijażu, który zwraca uwagę i podkreśla kobiecość jest z pewnością eyeliner. Finezyjna kreska zdobiąca górną powiekę zawsze dodaje kokieterii i zmienia wygląd oka. Dlatego właśnie produkty tej linii są uwielbiane przez kobiety i stosowane zarówno w makijażu dziennym jak i okolicznościowym co czyni je bardzo uniwersalnymi.

Początki używania eyelinera nie są jednak wcale łatwe, a precyzja idealnej kreski przychodzi z doświadczeniem. Z myślą o tym, został stworzony produkt Sonya precision liquid eyeliner, który dzięki unikalnej, wąskiej końcówce pozwala na stworzenie idealnego look'u już przy pierwszym pociągnięciu. Wygodny uchwyt w postaci flamastra umożliwia łatwo operować kosmetykiem, a intensywny, atramentowoczarny kolor gwarantuje głębię i widoczność linii na górnej powiece.

Jakoś produktu zapewnia opatentowana formuła zawierająca dziewięć składników odżywczych, nie podrażniających delikatnej skóry wokół oczu. Częstym bowiem zjawiskiem jest dyskomfort związany ze szczypaniem i pieczeniem po użyciu niepewnych kosmetyków. Eyeliner sonya precision liquid jako produkt przetestowany i bogaty w witaminy i mikroelementy, zapewnia bezpieczeństwo, przejawiające się jednocześnie pięknym i ponętnym wizerunkiem kobiecego oka

2 Recenzje

Dobrze podkreśla
Fajny koloryt działa bardzo w porządku

Skuteczny
Bardzo mi przypasował polecam

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń