Forever Aloe Cooling Lotion™ | Aloesowa Emulsja Chłodząca

Forever Aloe Cooling Lotion™ | Aloesowa Emulsja Chłodząca

3 Recenzje
92,40 zł

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Jeżeli chcemy znaleźć produkt, który będzie doskonałym antidotum na nasze obolałe mięśnie, korzonki i stawy, to z pewnością w tej kwestii doskonale sprawdzi się maść o nazwie Forever  Aloe Cooling Lotion. Wyrób ten nadaje się także do ogólnego masażu ciała. Zwłaszcza teraz, kiedy nadszedł czas rozmaitych infekcji związanych z panującą porą roku, emulsja w związku z tym, iż posiada w swoim składzie olejek eteryczny z eukaliptusa, przyda się każdemu. Maść rozgrzewa doskonale okolice dróg oddechowych i płuc, dodatkowo wnika głęboko pod skórę, rozpoznając przyczynę bólu, a tym samym łagodząc stany zapalne.

Mentol, jeden ze składników powyższego wyrobu, dzięki działaniu antyseptycznemu niszczy obecne na ludzkim ciele bakterie. Kolejnym jego dużym atutem jest fakt, iż ma on właściwości znieczulające i chłodzące. Maść Aloe Cooling Lotion swój odświeżający, miętowy aromat zawdzięcza właśnie mentolowi zawartemu w jej składzie.

Celem zniwelowania początkowych objawów przeziębienia, zaleca się ją do inhalacji, co skutkuje rozgrzaniem wybranych obszarów ciała i złagodzeniu infekcji, na którą jesteśmy szczególnie podatni w okresie jesienno-zimowym. Z całą pewnością Forever Aloe Cooling Lotion to maść, która powinna być w każdej domowej apteczce. Dlatego, że warto mieć pod ręką produkt, który skutecznie wesprze nas w walce z przeziębieniem.

Opakowanie: 118 ml


3 Recenzje

na bolące stawy
Dobrze rozgrzewa i łagodzi ból pozwalając się w końcu zrelaksować

ok
produkt skuteczny ale opakowanie mogło by być większe

Na stawy
bardzo dobrze ogrzewa oraz relaksuje ciało i pozwala się odprężyć

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń