Infinite by Forever™ hydrating cleanser

Infinite by Forever™ hydrating cleanser

2 Recenzje
145,04 zł

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Infinite by Forever™ hydrating cleanser mleczko oczyszczające do twarzy

 

Delikatna skóra twarzy wymaga specjalistycznej opieki. Wiedząc o tym doskonale, w laboratoriach Forever stworzyliśmy niezwykłe mleczko oczyszczające i nawilżające. Niezwykłe, bo czerpie wyłącznie z siły drzemiącej w naturze.

 

Infinite by Forever™ hydrating cleanser to moc zamknięta w owocach jabłoni

 

Jabłoń - to właśnie jej historia i właściwości stały się dla nas inspiracją. Przez wieki uprawiana przez człowieka przetrwała wszelkie zmiany klimatyczne i zanieczyszczenia środowiska. I to właśnie tę niezwykłą odporność zamknęliśmy w delikatnej formule kremu. Złożony z jabłkowego wyciągu oraz naturalnych aminokwasów obecnych w jabłku, jest niczym tarcza. Skutecznie, choć niezwykle delikatnie chroni skórę przed procesami starzenia.

 

Dogłębne oczyszczenie dzięki Infinite by Forever™ hydrating Cleanser

 

To właśnie ono jest podstawą każdej pielęgnacji. Dlatego w naszym mleczku znalazły się kwasy tłuszczowe pozyskane wprost z miąższu kokosa. Na zanieczyszczenia znajdujące się nawet w najgłębszych warstwach skóry działają niczym magnes. Przyciągają je na powierzchnię i pomagają dokładnie zmyć.

 

Infinite by Forever™ hydrating Cleanser to cudowne nawilżenie

 

Dogłębnie oczyszczona skóra jest idealnie przygotowana na przyjęcie porcji witamin i minerałów zawartych w mleczku. Dzięki temu Infinite by Forever™ hydrating cleanser nie tylko oczyszcza, ale też dba o optymalny poziom nawodnienia i odżywienia.

 

Zasady pielęgnacji mleczkiem Infinite by Forever™ hydrating Cleanser

 

Podczas każdej aplikacji mleczko działa dwufazowo. Po pierwsze przesuwa na powierzchnię skóry wszystkie zanieczyszczenia, a po drugie pomaga przenikać do jej głębszych warstw zawartym składnikom odżywczym. Dlatego ważne jest, aby po każdej aplikacji dokładnie je zmyć.

2 Recenzje

Ekstra
odświeża i nawilża błyskawicznie czuć fajną poprawę

Odświeża
Miły w dotyku i skuteczny po kilku aplikacjach. rewelka

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń