Forever Hydrating Serum™ | Serum Nawilżające

Hydrating Serum™ | Serum Nawilżające

188,66 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Hydrating Serum nie tylko znakomicie nawilża skórę, ale zapewnia jej także ochronę przeciwstarzeniową. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna, a zmarszczki zredukowane. W składzie produktu znajdują się cztery rodzaje kwasu hialuronowego, które odpowiadają za nawilżenie powierzchni skóry i utrzymanie nawodnienia w jej wewnętrznych partiach.

Jeśli Twoja skóra potrzebuje nawodnienia, sięgnij po Forever Hydrating Serum. Ten wysokiej jakości kosmetyk zawiera w składzie cztery rodzaje kwasu hialuronowego, który wnikając w warstwy skóry zapewnia jej solidną dawkę nawilżenia. Codzienna ekspozycja skóry na promieniowanie słoneczne, niekorzystne warunki atmosferyczne, smog i zanieczyszczenia występujące w powietrzu sprawiają, że skóra może stać się podrażniona i odwodniona.

Ukojenie przyniesie Forever Hydrating Serum, które doskonale nawadnia skórę. Serum stosowane razem z nawilżającym kremem marki Forever podnosi jego skuteczność sprawiając, że skóra otrzymuje potężną dawkę substancji nawilżających. Skutkiem tego jest poprawa jędrności i elastyczności skóry, jej wygładzenie i przywrócenie naturalnego, zdrowego blasku. Kwas hialuronowy skutecznie przeciwdziała oznakom starzenia się skóry, takim jak zmarszczki czy utrata jędrności. Aby w jak najlepszy sposób zadbać o zdrowie i wygląd skóry, dogłębnie nawilżające Forever Hydrating Serum.

Forever Hydrating Serum zawiera aż cztery różne formy kwasu hialuronowego!

• Wysokocząsteczkowy hialuronian sodu tworzy filtr ochronny na powierzchni skóry, zmniejszając utratę wody od środka, jednocześnie zapewniając 24-godzinne nawilżenie i wsparcie przeciw negatywnym czynnikom zewnętrznym.

• Hialuronian sodu utrzymuje wodę na powierzchni skóry.

• Szybko wchłaniający się hialuronian sodu jest „spijany” przez skórę, wyśmienicie ją nawadniając.

• Niskocząsteczkowy hialuronian sodu jest błyskawicznie wchłaniany przez górne warstwy skóry, nawadniając i ożywiając ją od środka.

Brak recenzji

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń