Forever Smoothing Exfoliator

Forever Smoothing Exfoliator™ | Peeling wygładzający

2 Recenzje
98,39 zł

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Pielęgnacja twarzy to nie taka prosta sprawa, o czym z pewnością mogła się przekonać niemal każda kobieta. Dzieli się ona na wiele etapów, między innymi oczyszczanie, które jest najważniejszym elementem, potem tonizacja, nawilżanie, ochrona przed słońcem...
Każdy z tych etapów wymaga zastosowania odpowiedniego produktu, a znalezienie tego idealnego może trwać bardzo długo. Często zdarza się, że produkty, które są polecane przez wiele osób, u nas zupełnie się nie sprawdzają, a peelingi i inne produkty, jakie stosowałyśmy do tej pory, mogą okazać się chemicznym koktajlem. Wtedy warto sięgnąć po produkty, które są świetnej jakości, o sprawdzonych, naturalnych składach.

Zalety peelingu Forever Smoothing Exfoliator:

- Wygładza koloryt i fakturę skóry
- Delikatnie złuszcza dla jedwabiście gładkiej skóry
- Enzymatyczne ekstrakty odnawiają skórę

Jednym z takich produktów jest Forever smoothing exfoliator, czyli peeling łączący korzyści zarówno z zastosowania enzymów rozpuszczających keratynę, jak i cząsteczek, które mechanicznie usuwają naskórek. Co wyróżnia go spośród innych peelingów dostępnych na rynku?
Bromelaina to enzym pozyskiwany z ananasa, który pomaga rozpuścić keratynę z naszego naskórka, zatem działa bardzo delikatnie i powierzchniowo. Papaina jest bombą witaminową, zawiera witaminy takie jak A, C oraz E. Granulki jojoby i puder bambusowy mają formę łagodnych, zaokrąglonych drobinek, dlatego nie drapią, lecz w delikatny sposób usuwają naskórek bez zbędnych podrażnień.

2 Recenzje

Wyrównuje
Wyrównuje koloryt i starcza na długo bardzo przydatny

Genialny Peeling
działa błyskawicznie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń