Forever Active Ha

Forever Active Ha™ | Kwas hialuronowy

4 Recenzje
161,27 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Active HA to przemyślana kompozycja korzystnych dla zdrowia składników, wspomagająca organizm w stanach niedostatecznej produkcji kwasu hialuronowego, stanach zapalnych stawów, suchości skóry i błon śluzowych. Podstawową substancją czynną preparatu jest specjalnie dobrana, opatentowana postać kwasu hialuronowego o wysokiej czystości. Jest to naturalnie występujący w ciele biopolimer, którego obecność ma kluczowe znaczenie dla zdrowia tkanki łącznej, stawów, nawilżenia gałki ocznej i wielu innych funkcji organizmu.

Dlaczego warto kupić Forever Active HA?

  • Forma kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej
  • Zawiera dobroczynny dla stawów korzeń kurkumy
  • Źródło cynku minerału ważnego dla zachowania zdrowych kości i skóry
  • Opatentowana technologia Injuv®
  • "smar" dla stawów, nawilżenie dla skóryWraz z kwasem hialuronowym w składzie suplementu pojawia się również sproszkowane kłącze kurkumy, rośliny z rodziny imbirowatych, która pojawia się jako tradycyjny środek w medycynach wielu kultur. Korzysta z niej między innymi indyjska Ayurveda. Suplement Forever HA zawiera ponadto olejek z korzenia imbiru, od wieków cenionego za swoje właściwości przeciwzapalne i stymulujące.

Połączenie tych naturalnych, pełnych mocy substancji sprawia, że zachodzi pomiędzy nimi synergia oddziaływania, dzięki której ich wpływ na organizm może osiągnąć szerszy zakres, niż gdyby były stosowane oddzielnie. Kwas hialuronowy Forever to optymalna propozycja dla osób, które pragną wspomóc swoje ciało w dążeniu do większej mobilności. Pozwoli on również na przyspieszoną odbudowę tkanki łącznej, co ma szansę przełożyć się na znaczny wzrost elastyczności skóry oraz przyspieszone gojenie powierzchownych urazów.

4 Recenzje

Na poziomie
skuteczne środki wspomagające ochronę organizmu

Zachęcający
Kurkuma oraz reszta składników dobrze wspomagają prace wielu narządów

Skuteczne połączenie
kurkuma z resztą składników tworzy miłą dla organizmu mieszankę

Przystępny
Skóra nawilża się w większym stopniu po dłuższym stosowaniu jest znaczna poprawa :)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń