Gentelman's Pride

Forever Gentelman's Pride® | Emulsja po goleniu

4 Recenzje
85,00 zł

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Gentleman's Pride® to odpowiedź na potrzeby mężczyzn, którzy nie lubią zmagać się z podrażnieniami i przesuszeniami powstałymi po goleniu. Zawarty w emulsji miąższ aloesu, dezynfekując, dba jednocześnie o optymalny poziom nawilżenia naskórka, pozostawiając na nim długotrwały, delikatny zapach.

 

Naturalna dezynfekcja

 

Podczas golenia, gdy naruszona zostaje naturalna warstwa ochronna skóry, do jej głębszych warstw przedostają się bakterie i inne drobnoustroje. Aby nie spowodowały infekcji, skórę zawsze należy zdezynfekować. Dla wielu mężczyzn jest to jednak najbardziej znienawidzona część golenia. Tradycyjne balsamy czy wody po goleniu powodują przy tym dodatkowe podrażnienia i wywołują nieprzyjemne uczucie pieczenia. Ale nie Forever Gentleman's Pride®. Emulsja po goleniu Forever dezynfekuje wyłącznie dzięki właściwościom miąższu z aloesu. Od wieków znane jest jego działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Skutecznie zapobiega on inwazji drobnoustrojów, nie wywołując przy tym najmniejszych podrażnień.

 

Cudowna regeneracja

 

Emulsja po goleniu Forever oprócz tego, że fantastycznie dezynfekuje, regeneruje również wszystkie uszkodzone komórki. Bogactwo składników aktywnych biologicznie sprawia, że aloes skutecznie pobudza fibroblasty odpowiedzialne za produkcję kolagenu i naprawę skóry. Dzięki temu wszelkie mirouszkodzenia zostają niemal natychmiast naprawione.

 

Przyjemne nawilżenie

 

W trosce o męską skórę, w laboratoriach Forever zamknięto w każdym gramie emulsji maksymalne stężenie miąższu z aloesu. Zachowując wszystkie jego naturalne właściwości, opracowano produkt, który w sposób przełomowy pielęgnuje skórę po goleniu. Nie tylko ją dezynfekuje i regeneruje, ale też nawilża i chroni przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Dzięki temu wygląda ona promieniście i młodo.

 

Delikatny zapach, uczucie głębokiego nawilżenia i ukojenia - to wszystko daje Emulsja po goleniu Forever.

4 Recenzje

wydajny i optymalny
Brak zastrzeżeń wszystko dobrze i sprawnie

zakupiona
Co tu mówić działa świetnie i bez wad

Wyśmienity
Bardzo dobra emulsja w przystępnej cenie

Łagodny i skuteczny
gładka skóra rewelacyjny zapach

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń