• Obniżka
Infinite by Forever™

Infinite by Forever™

2 Recenzje
802,67 zł 944,31 zł -15%

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Pielęgnacja delikatnej skóry twarzy wymaga nie tylko regularności, ale też kompleksowego podejścia. Bo z jednej strony zmagać musi się z naturalnymi procesami starzenia, a z drugiej - z czynnikami zewnętrznymi, które ją wysuszają i zatruwają. Wiedząc o tym doskonale, w laboratoriach Forever opracowaliśmy unikalną formułę . Jest to połączenie czterech produktów o niezwykłych właściwościach.

Dogłębne oczyszczenie

To oczyszczenie jest podstawą pielęgnacji twarzy. A za nie odpowiada Hydrating Cleanser - nasze niezwykłe mleczko o właściwościach dogłębnej penetracji skóry. Potrafi ono nie tylko usunąć wszelkie zanieczyszczenia i wypłukać toksyny, ale też odbudować warstwę lipidową, która pełni rolę naturalnej ochrony.

Redukcja oznak starzenia

Oczyszczona skóra niczym gąbka chłonie nałożone na nią preparaty pielęgnacyjne. Dlatego my zaraz po oczyszczeniu proponujemy aplikację naszego Firming Serum, które działa niczym eliksir młodości. Redukuje znacznie oznaki starzenia i przywraca skórze jędrność i elastyczność.

Optymalne nawilżenie

Również o nie dba formuła Infinite by Forever. Optymalne nawilżenie to nie tylko kwestia promiennego wyglądu cery. Związana w komórkach skóry woda odpowiada za wchłanianie składników odżywczych w jej poszczególnych warstwach. I dlatego nasz Restoring Creme jest tak ważnym dopełnieniem pielęgnacji cery. Dzięki niemu koloryt szybko się wyrównuje, a oznaki zmęczenia znikają na długo.

Pielęgnacja od wewnątrz

Serię naszych kosmetyków wzbogaciliśmy o suplement diety, będący prawdziwym bogactwem składników odżywczych. Dzięki temu utrzymanie prawidłowej kondycji skóry połączyliśmy z naturalnym odżywieniem całego organizmu.

2 Recenzje

Niezły
Korzystny zestaw łączy wiele dobrych kosmetyków goszczących moją łazienke

Mega
Rewelacja uzywam praktycznie codziennie

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń