Aloes do picia – zawsze świeży i naturalny

Aloes do picia spożywany regularnie dobroczynnie wpływa na organizm, wspierając funkcjonowanie układu pokarmowego i immunologicznego. Wyróżnia się on nowoczesnym procesem wytwarzania – jest naturalny, świeży i smaczny! Nasz sok z aloesu zawiera aż 99,7% czystego miąższu aloesowego.

Wiedz, że aloes do picia Forever to zarówno smaczny i naturalny napój o świeżym, aloesowym smaku, jak i produkt, który niezwykle pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu człowieka. Spożywany regularnie wspomaga funkcjonowanie całego układu pokarmowego, układu immunologicznego, wpływa na przyspieszenie przemiany materii, zmniejsza poziom złego cholesterolu oraz reguluje ciśnienie krwi. Dieta z aloesem do picia to łatwy sposób na utrzymanie dobrego zdrowia i samopoczucia. Nie zwlekaj i wypróbuj!

Zamów aloes do picia, który jest gwarancją świeżego smaku i naturalnego składu bez konserwantów.
Kupując aloes do picia Forever, poznasz prawdziwy smak aloesu. 

Aloes do picia marki Forever niedawno zyskał zupełnie nowe i znacznie lepsze opakowania – wszystko dzięki chęci ciągłego udoskonalania naszych produktów (w tym aloesu do picia), aby spełniały wymagania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Ludzie z całego świata wybierają nasze napoje aloesowe, ponieważ są naturalne i zawierają dużą ilość prawdziwego miąższu aloesowego, który zachowuje świeżość i właściwości dzięki aseptycznej produkcji.

Wybierz nasz aloes do picia, który jest gwarancją świeżego smaku i naturalnego składu bez konserwantów.

Nowoczesny proces wytwarzania aloesu do picia

Jeszcze do nie dawna aloes do picia, czyli Forever Aloe Vera Gel, Forever Aloe Berry Nectar i Forever Aloe Peaches, produkowano przy użyciu opatentowanego procesu wytwarzania. To się jednak zmieniło, bowiem innowacyjne odkrycia naukowe sprawiły, że został on zastąpiony unowocześnionym procesem aseptycznym, który zapobiega przedostawaniu się bakterii do wnętrza napojów. To sprawia, że do produkowanych napojów nie trzeba już dodawać żadnych substancji konserwujących. Nasz napój aloesowy to gwarancja naturalnej świeżości.

Źródłem świeżego smaku naszych napojów aloesowych jest aseptyczny proces wytwarzania.

Proces aseptyczny ma swój początek już na farmach, gdzie dojrzałe aloesowe liście odcina się ręcznie. Po ich dokładnym myciu, oczyszczaniu i filetowaniu w centrum przetwórczym uzyskuje się czysty miąższ aloesowy. Stabilizacja aloesu polega na modyfikacji jego odczynu pH przy użyciu kwasu askorbinowego i cytrynowego. Dzięki temu jest on chroniony przed utlenianiem się i rozpadem, a jego składniki odżywcze stają się łatwo przyswajalne przez organizm. Po zebraniu aloes umieszcza się w aseptycznym zbiorniku w ciągu sześciu godzin. Następny kok to wykorzystanie procesu flash heating polegającego na błyskawicznym potraktowaniu rośliny silnym i gorącym strumieniem powietrza. Dzięki temu szkodliwe bakterie zostają zlikwidowane, a aloes zachowuje swoje cenne dobroczynne właściwości oraz długotrwałą świeżość.

Zalety aseptycznego procesu produkcji aloesu do picia

Warto pamiętać o tym, że nasz aloes do picia jest kontrolowany na każdym etapie produkcji. Starannie przygotowany miąższ aloesowy transportuje się do zakładów produkcyjnych, gdzie dodaje się pozostałe składniki. Dzięki wyżej opisanemu unowocześnionemu procesowi wytwarzania miąższ aloesowy posiada bardziej płynną i jednorodną konsystencję, a jego zawartość w napojach jest większa.

Forever Aloe Vera Gel zawiera aż 99,7% czystego miąższu aloesowego!

Tak przygotowany napój zostaje poddany kontroli i procesowi flash heating w celu ponownej eliminacji bakterii. Aseptyczny proces wytwarzania ma wiele zalet, przede wszystkim:
- sprawia, że utrata substancji odżywczych, które są wrażliwe na temperaturę, jest naprawdę niska;
- dzięki niemu wzrasta zawartość polisacharydów w aloesie do picia, w szczególności acemannanu, który ma wiele właściwości odżywczych.

Aloes do picia i opakowania Tetra Pak

Forever Aloe Vera Gel, Forever Aloe Berry Nectar oraz Forever Aloe Peaches umieszcza się w sterylnych opakowaniach Tetra Pak, a następnie szczelnie zamyka w komorze próżniowej. Te opakowania zawierają kartonową obudowę oraz aż 4 warstwy folii polietylenowej stanowiącej ochronę przed wilgocią. Natomiast folia aluminiowa blokuje dostęp światła i tlenu.

To wszystko sprawia, że nasz aloes do picia długo utrzymuje świeżość i jest pełny dobroczynnych właściwości, co więcej – opakowania Tetra Pak nadają się do ponownego przetworzenia.

Jeszcze raz zachęcamy do spróbowania naszego aloesu do picia, który nie tylko skutecznie gasi pragnienie i jest pysznym napojem, ale także niezwykle pozytywnie wpływa na zdrowie.

Sok z aloesu firmy Forever to doskonałe uzupełnienie codziennej diety. Zamów go już dziś i posmakuj prawdziwego aloesowego napoju, który jest naturalny i świeży!

Produkt dodany do listy życzeń