Aloe Berry Nectar

Forever Aloe Berry Nectar™ | Aloes do picia z żurawiną Trójpak

2 Recenzje
399,00 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Rośliny, których właściwości lecznicze zostały potwierdzone wieloma badaniami laboratoryjnymi, coraz szerzej są wykorzystywane nie tylko w medycynie, ale również jako substancje wzbogacające w witaminy i minerały powszechnie spożywane produkty spożywcze.

Wyciągi czy esencje z wielu roślin, oprócz właściwości leczniczych posiadają równie ciekawą konsystencję oraz smak, które w połączeniu z innymi produktami stają się bombą witaminową, zalecaną do codziennego spożywania.

Jednym z takich produktów jest napój Forever Aloe Berry Nectar, który swoim smakiem, odżywczymi składnikami oraz wygodną formą przechowywania zdobył zaufanie wielu konsumentów.
Podstawą napoju jest czysty sok z rozciętych liści aloesu i niewielkiego dodatku żurawiny oraz jabłka. Resztę, w niewielkim procencie stanowi czysta woda.
Sam aloes jest rośliną, której właściwości zdrowotne zostały potwierdzone wieki temu – stosowano go w medycynie naturalnej lecząc nim zaburzenia trawienne, wspomagając odporność a jego spożywanie wraz z innymi produktami zwiększa przyswajalność innych składników odżywczych.

Ciekawym dodatkiem smakowym i zdrowotnym jest obecność żurawiny, w której ogromna zawartości witaminy C wspomaga organizm, uszczelnia naczynia krwionośne, pomaga w lepszej produkcji kolagenu, chroni przed chorobami dziąseł i zębów, zapewnia prawidłowe  funkcjonowanie stawów, chrząstek, kości i skóry, oraz poprawia kondycję organizmu.
Napój zawierający te dodatki znakomicie wpływa na funkcjonowanie wielu organów wewnętrznych, szczególnie nerek, wątroby i serca.
Nie zawiera żadnych konserwantów, cukru oraz barwników. Jest w całości wyprodukowany z naturalnych składników.

Aloe Berry Nectar jest dostępny w poręcznych opakowaniach w stu procentach  przeznaczonych do recyklingu.

2 Recenzje

Zaopatrzenie
Wieksza ilosc zawsze pzydatna

Potrójna moc
Polecam !

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń