Forever Aloe Vera Gel™ | Aloes do picia Trójpak

Forever Aloe Vera Gel™ | Aloes do picia Trójpak

2 Recenzje
389,00 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Jesień i zima to ciężki okres dla organizmu, gdyż musi on sobie radzić z brakiem słońca, spadkiem temperatur i ogólnym osłabieniem. Na szczęście przerwać ten newralgiczny okres pomoże mu Forever Aloes do picia. Przynajmniej w jakiejś cząstce dostarczy mu minerałów i witamin, których nie może czerpać z otoczenia.

       Aloes Forever do picia to bezdenna skarbnica witaminy C, która przecież ma tyle leczniczych właściwości. Po pierwsze jest strażnikiem odporności i dba, by nie spadła poniżej krytycznego poziomu. Każde jej zachwianie może przecież skutkować grypą lub inną przewlekłą chorobą o podłożu bakteryjnym. Witamina C zawarta w soku Forever reguluje także przemianę materii i chroni ciało przed nadmiernym wychłodzeniem.

       Ponadto aloes zawarty w soku Forever Aloe Vera Gel chroni skórę przed przesuszeniem i łuszczeniem. Dzięki temu jest ona odpowiednio nawilżona i mniej skłonna na wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia spowodowane podmuchami zimnego powietrza.  Forever Aloe Vera Gel zapobiega starzeniu się naskórka i ma silne działanie oksydacyjne, przez co wolne rodniki nie mają z nim żadnych szans. Można powiedzieć, że w pewnym stopniu zapobiega namnażaniu się komórek rakowych, które mogłyby po jakimś czasie przekształcić się w czerniaka.

       Sekretem aloesu Forever Aloes Vera Gel jest, to, że nie zostaje on poddany dogłębnej obróbce chemicznej, przez co zachowuje on pełnię swoich prozdrowotnych właściwości. Spożywany w rozsądnych ilościach, obniża on poziom cukru we krwi i zapobiega rozwojowi cukrzycy. Jest rzeczą oczywistą, iż jesienią i zimą spożywa się znacznie więcej tłustych pokarmów, co nie sprzyja samopoczuciu i spalaniu zbędnych kalorii.

       Na szczęście Forever Aloe Vera Gel reguluje i tę kwestię, bo sprawia, że organizm z powrotem wskakuje na wyższy poziom metabolizmu. Poza tym wspiera mózg w walce z depresją i okresowym spadkiem nastroju. Sokiem Forever Aloe Vera Gel powinny raczyć się osoby, które źle znoszą zmiany pór roku. Dzięki niemu całe to zamieszanie pogodowe będzie łatwiejsze do zniesienia.

2 Recenzje

Najlepszy
Mój ulubiony aloesik w większym zestawie

5/5
Dobry zestaw

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń