Forever iVision

Forever iVision™

155,19 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever iVision to suplement diety, który zapewnia wsparcie dla zdrowia oczu, niezależnie od wieku. Dorośli i osoby starsze dzięki Forever iVision dłużej zachowają sprawny wzrok, nawet w pomieszczeniach niedoświetlonych czy podczas długiej jazdy samochodem. Produkt ten polecany jest zwłaszcza osobom spędzającym dużo czasu przed ekranem komputera czy telewizora oraz przebywającym w sztucznym świetle.

Żarówki LED, monitory urządzeń cyfrowych, a także smog i zanieczyszczenia powietrza mogą prowadzić do szybszego męczenia się oczu, co w perspektywie czasu skutkuje pogorszeniem widzenia. Forever iVision pomaga chronić wzrok, pozwalając zachować zdrowie oczu przez długi czas. Odpowiednio dobrane składniki preparatu przyniosą ulgę osobom z problemem zmęczenia, zaczerwienienia i łzawienia oczu.


Forever iVision – nowoczesny suplement diety

Suplement diety Forever iVision stworzony został po to, aby kompleksowo zadbać o zdrowie oczu i prawidłowe widzenie niezależnie od wieku. Składniki zawarte w preparacie to wysokiej jakości wsparcie dla oczu, skomponowane według najwyższych standardów.

Ekstrakt z borówki i naturalna witamina A wzmacniają nie tylko wzrok, dbają również o zdrowie oczu. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym polepszają widzenie po zmierzchu oraz w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Owoce borówki czernicy bogate są w antocyjany, które usprawniają mikrokrążenie w gałce ocznej, a także funkcjonowanie siatkówki oka, co korzystnie wpływa na ostrość widzenia.

Lutemax® 2020 przyczynia się do filtrowania światła niebieskiego, które emitowane jest przez monitory, telefony i inne urządzenia cyfrowe, a także przez żarówki LED oraz żarówki fluorescencyjne. Składnik ten dba o dobrą kondycję siatkówki i wewnętrznej części oka, jest również źródłem luteiny. Lutemax® 2020 został przetestowany klinicznie.

Karotenoidy to związki chemiczne, do których należy między innymi luteina, RR zeaksantyna oraz Meso-zeaksantyna. Wspierają one prawidłowe widzenie i rozróżnianie kolorów, poprzez dbanie o zdrowie plamki żółtej, chronią ją też przed zwyrodnieniem związanym z wiekiem. Karotenoidy mają również swój udział w neutralizowaniu wolnych rodników, zapobiegając w ten sposób uszkodzeniom komórek oka.

Cynk nie tylko wspiera prawidłowe widzenie i przyswajanie witamin, ale dba również o odporność organizmu, zwalcza wolne rodniki, wzmacnia włosy i paznokcie, a także poprawia koncentrację. Dzięki temu suplement diety Forever iVision dodatkowo uzupełni niedobór cynku w diecie, który dotyczy wielu ludzi.

Brak recenzji

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń