Forever Supergreens

Forever Supergreens™ | Miks zielonych warzyw i owoców

3 Recenzje
175,30 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Poręczne opakowanie tego niezwykłego produktu kryje w sobie tajemnicę niewyczerpanej energii i aktywności. W składzie Forever Supergreens™ zamknięte zostało przeszło 30 naturalnych źródeł witamin, minerałów i fitoskładników, których obecność w codziennej diecie szybko przełoży się na holistyczną przemianę organizmu. Ten innowacyjny preparat  zawiera w sobie ogromną porcję umiejętnie skomponowanych warzyw i owoców, ze szczególnym uwzględnieniem tych, w przypadku których udowodnione zostało wzmocnione działanie prozdrowotne. 

W Forever Supergreens™ można znaleźć między innymi jarmuż, który sam w sobie stanowi unikalną w skali światowej bombę witaminową, będąc jednym z najlepszych źródeł witaminy K, koniecznej dla układu krwionośnego. Towarzyszy mu czerwona papryczka, stymulująca metabolizm przy jednoczesnej mobilizacji immunologicznej, aloes, który chroni błonę śluzową żołądka, oraz brokuł, sekretna broń Natury w walce z mutacjami komórkowymi. Dodajmy do tego moc szpinaku, pomidora, granatu, spiruliny czy zielonej herbaty, a otrzymamy suplement jedyny w swoim rodzaju.



Saszetki Supergreens™ to mieszanki organiczne roślin nazywane "superfoods"

Forever SuperGreens to:

  • Wyśmienita mieszanka ponad 20 warzyw i owoców oraz aloesu w proszku i innych cenionych surowców roślinnych.
  • Źródło witamin C i E o właściwościach przeciwutleniających oraz magnezu
  • Magnez wspiera utrzymanie równowagi elektrolitowej oraz tak jak witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Dzięki witaminie C wspieramy też swoją odporność 



Dla intensyfikacji działania naturalnych składników Forever Supergreens™ włączono do niego również optymalne dawki magnezu, witaminy E i kwasu askorbinowego. Przeciwutleniające działanie witamin jednocześnie zachowuje pozostałe substancje w stanie idealnej świeżości oraz wspomaga komórki organizmu użytkownika w starciu ze stresem oksydacyjnym. Preparat ten bez wątpienia znajdzie regularne zastosowanie w diecie osób, których wymagający tryb życia utrzymuje ich organizmy na wysokich obrotach. Ten doskonały dodatek do napojów, szejków czy egzotycznych dań przywróci pełnię witalności zmęczonemu ciału i umysłowi.

3 Recenzje

Dobry miks
Wspomaga trawienie i oczyszczanie

Smak zieleni
Przyjemnie smakuje różnorodnie dobrane .

Zielone oczyszczanie
Zielone warzywa mają w sobie bardzo dużo składników i minerałów wspomagających oczyszczanie i prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych a taka saszetka jest tym właśnie połączeniem w dobrym ergonomicznym kształcie i przystępnej cenie

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń