Forever B12 Plus

Forever B12 Plus® | Witamina B12

4 Recenzje
73,03 zł

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever B12 Plus® jest to połączenie witaminy B12 oraz kwasu foliowego. Są to dwie substancje, które wpływają na prawidłowe działanie organizmu.
Ludzki organizm ma problemy z przyswojeniem z pokarmu odpowiedniej ilości witaminy B12 oraz kwasu foliowego, dlatego bardzo ważna jest suplementacja tych dwóch składników.
Witamina B12 pełni ważną rolę przy produkcji czerwonych krwinek. Jej odpowiedni poziom zapobiega anemii, chroni przed chorobą nowotworową i Alzheimerem oraz zwiększa odporność na stres. Niedobór prowadzi m.in. do zaburzeń układu pokarmowego, drżenia kończyn, a nawet zaburzeń nastroju.

Kwas foliowy jest rekomendowany kobietom w ciąży, jednak powinien on być przyjmowany przez każdego. Kwas foliowy bierze czynny udział w produkcji krwi, a przyjmowany w ciąży zapobiega wadom układu nerwowego u płodu. Jest odpowiedzialny za rozwój i funkcjonowanie wszystkich komórek w organizmie oraz poprawia działanie układu krążenia.


Witamina B12 i kwas foliowy wpływają na odpowiedni poziom homocysteiny w organizmie, która jest nazywana "cholesterolem XXI". Jej nadmiar może powodować ciężkie choroby układu krążenia oraz miażdżycę. Odpowiedni poziom tych dwóch witamin wspomaga metabolizm homocysteiny, a co za tym idzie zapobiegają ciężkim chorobom.

Suplement diety Forever B12 Plus® jest szczególnie polecany wegetarianom i weganom, ponieważ ich dieta jest uboższa w witaminę B12 oraz kwas foliowy niż dieta osób spożywających mięso. Forever B12 Plus® powinny stosować osoby, którym doskwiera chroniczne zmęczenie, które mają problemy z koncentracją, które stosują niezbilansowaną dietę, osoby starsze oraz te borykające się z problemami z układem pokarmowym.Zalety spożywania witaminy B12 Forever:

  • Uzupełnia dietę w witaminę B12 i kwas foliowy wpływające na prawidłowy metabolizm homocysteiny.
  • Witamina B12 wspiera prawidłową produkcję czerwonych krwinek, kwas foliowy pomaga w prawidłowej produkcji krwi.     
  • Witamina B12 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.


Już jedna tabletka Forever B12 Plus® dziennie może w znaczący sposób poprawić funkcjonowanie organizmu.

4 Recenzje

Pozytywne
Dostawa szybka wszystko w porządku

Dla poprawy
Na lepszą pracę mózgu i samopoczucie

Witalny start
Optymalne zapotrzebowanie dla każdego wegetarianina

Niezastąpiona siła
Kompleks witamin w Super wydaniu i małym opakowaniu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń