Forever Lite Ultra Vanilla

Forever Lite Ultra Vanilla™ | Odżywka białkowa

3 Recenzje
119,31 zł

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Preparat Forever Lite Ultra – dostarcz organizmowi niezbędne białka

Białko pełni w ludzkim organizmie wiele kluczowych funkcji. Katalizuje, transportuje, magazynuje, odpowiada za skurcze mięśni i przewodnictwo nerwowe, buduje, czy reguluje gospodarkę hormonalną. Dlatego nie może zabraknąć go w codziennej diecie.

 

Forever Lite Ultra to naturalne źródło białka

 Forever Lite Ultra to odpowiedź na potrzeby tych wszystkich osób, które na co dzień dostarczają do organizmu zbyt mało białka. Tu jest go naprawdę mnóstwo. A dzięki temu, że pochodzi wyłącznie z naturalnych źródeł,  jest dla organizmu w pełni bezpieczne. Co więcej, ponieważ pozyskiwane jest z soi, produkt doskonale wpisuje się także w potrzeby wegetarian, czy wegan.

 

Forever Lite Ultra to bogactwo aminokwasów

Forever Lite Ultra to preparat, w składzie którego znaleźć można 18 kluczowych dla organizmu aminokwasów. Ich pojedyncze molekuły determinują budowę masy mięśniowej, przyczyniając się jednocześnie do regeneracji organizmu po wysiłku. Nie tylko więc wiążą się w struktury białkowe, ale też samodzielnie zwiększają zdolności wysiłkowe.

 

Forever Lite Ultra w towarzystwie witamin

Dopełnieniem składu preparatu jest kompleks witamin i minerałów. Za ich przyswajalność odpowiada przede wszystkim specjalna formuła opracowana w laboratoriach Forever. Nie tyko udało się wyodrębnić je i zamknąć w każdym gramie proszku, ale też zachować ich aktywność biologiczną. Wraz z białkiem docierają one do jelit, gdzie są uwalniane i gdzie zaczynają swoje działanie rewitalizujące i odżywcze.

 

Regularne stosowanie

 

Aby Forever Lite Ultra mogło działać w organizmie skutecznie, warto pamiętać o regularnym przyjmowaniu. Już jedna łyżeczka rozpuszczona w chudym mleku potrafi zdziałać niemal cuda. Ale tylko regularne picie shake'ów gwarantuje zdrowy wzrost i utrzymanie masy mięśniowej.

3 Recenzje

Dobrze sie miesza
Smak w miare ok

Na rozrost
Odżywka jak odżywka pomocna i smaczna :)

Waniliowy skok
Pyszny smak dobre składniki świetny po treningu na doładowanie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń