forever lycium plus

Forever Lycium Plus® | Ekstrakt z kolcowoju

4 Recenzje
177,45 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Zdrowie fizyczne to wypadkowa trzech płaszczyzn. Pierwszą z nich stanowi zbilansowana dieta i odpowiednia ilość snu. Drugą regularnie uprawiana aktywność fizyczna, a trzecią zażywanie sprawdzonych suplementów diety, które pomogą organizmowi funkcjonować na najwyższych obrotach.

     I właśnie w tę poetykę kultu ciała i zdrowego żywienia idealnie wpisuje się Forever Lycium Plus®. Produkt ten to mieszanka ziół o szerokim spektrum działania. Jego sekretem jest to, iż łączy w sobie dobroczynne właściwości  ekstraktu z owoców kolcowoju i wyciągu z korzenia lukrecji. Rośliny te nie tylko regulują procesy trawienne, przyśpieszają metabolizm, ale i mają zbawienny wpływ na skórę i jej wygląd. Dzieje się tak dlatego, że składniki w niej zawarte powstrzymują namnażanie się wolnych rodników- czyli komórek, które są odpowiedzialne za procesy starzenia się i wyniszczenia organizmu.

      Forever Lycium Plus® to idealny suplement dla osób, które zmagają się z sezonowym osłabieniem organizmu. Zawiera on sporą dawkę witamin i minerałów, które wzmagają funkcje obronne ludzkiego organizmu. Dodatkowo produkt Forever Lycium Plus® wspomaga regeneracje przesuszonego naskórka i świetnie nadaje się do regeneracji zniszczonych cebulek włosowych. Wspomniany suplement jest też bogatym źródłem składników pochodzenia roślinnego, co tylko podnosi jego wartość.

Zalety Forever Lycium PLUS:

  •     Ogólnie wzmacnia i regeneruje organizm
  •     Składniki tego produktu to jedne z najefektywniejszych naturalnych antyutleniaczy (wielokrotnie silniejsze od zwykłej witaminy C)
  •     Wspiera walkę z wolnymi rodnikami
  •     Może stymulować produkcję kolagenu
  •     Dodaje sił i energii
  •     Źródło fitoskładników
  •     Pozytywnie wpływa na wzrok i skórę


     O jego uniwersalności i przestronności najlepiej świadczy fakt, że po uszy naszpikowany jest ekstraktem owoców kolcowoju i korzenia lukrecji. Zalety tych krzewów znali już starożytni Chińczycy i czerpali z nich garściami, a kto jak kto, ale Azjaci to mistrzowie medycyny naturalnej. Skoro oni zainteresowali się tymi roślinami, oznacza to, że muszą być one pożyteczne, a Forever Lycium Plus®- godny uwagi.

4 Recenzje

Dobry Poziom
Szybko dostarczone czas na test

Zapobiegawczo
Dobrze wspomaga organizm i pozwala cieszyć się zdrowym trybem życia na dłużej

Zdrowy wpływ
Bardzo dobrze utworzony silny ekstrakt spełnia moje wymagania

Sprawdza się
Podnosi wytrzymałosć w odbrym stopniu jednak wymaga regularnego stosowania w celu zobaczenia pożądanych efektów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń