Forever Focus™ | koncentracja i pamięć

Forever Focus™ | koncentracja i pamięć

2 Recenzje
394,56 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Focus to suplement diety dla osób, które narażone są na wysiłek umysłowy lub fizyczny. Produkt ten doskonale sprawdzi się w przypadku studentów czy też sportowców. Dzięki zawartym składnikom poprawi on koncentrację, a także doda energii. Dlatego jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia, wybierz Forever Focus!

Utrzymanie wysokiego poziomu koncentracji i dobrego samopoczucia w ciągu dnia to podstawa dla wszystkich tych, którzy chcieliby spędzać swój czas w sposób maksymalnie produktywny. Właśnie w tym pomaga profesjonalny preparat Forever Focus, którego skład dobrany jest tak, by jak najskuteczniej wspierać działanie naszego mózgu. Forever Focus to doskonały wybór nie tylko dla studentów, ale również wszystkich osób wykonujących pracę intelektualną.

Forever Focus – codzienna dawka mikro i makroelementów dla Twojego mózgu

Preparat Forever Focus to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie i pomoc dla naszego mózgu. Zawiera odpowiednią dawkę mikro i makroelementów, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego – w tym witaminy, minerały i różnorodne fitoskładniki. Oferowany preparat zawiera odpowiednią dawkę wyciągów roślinnych, dobraną tak, by wspomóc nasz mózg przy wytężonej pracy. Zawarte w nim witaminy z grupy B i cynk są bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, a L-tyrozyna pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu koncentracji, dzięki czemu wzmożona praca intelektualna jest nie tylko łatwiejsza, ale i przyjemniejsza.

Właściwości Forever Focus:

  • Zawiera Cognizin®  opatentowany składnik ,który poprawia sprawność intelektualną
  • Zawiera przebadaną klinicznie formę cytykoliny
  • Wspiera jasność umysłu oraz myślenia
  • Wspiera koncentrację
  • Zapewnia wsparcie żywieniowe dla mózgu
  • Wspiera funkcje poznawcze

** Cognizin®** jest zarejestrowanym znakiem towarowym KYOWA HAKKO BIO CO., LTD.

2 Recenzje

?
Własnie zaczęłam brać i juz czuje efekty tym bardziej ze miałem problemy z pamięcią

Kiedy bedzie
Kiedy bedzię dostepny?

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń