Forever Nutra Q10

Forever Nutra Q10™

2 Recenzje
157,22 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Nutra Q10 to produkt pełen doskonałych drogocennych składników odżywczych, które działają dogłębnie na ludzki organizm. Został opracowany z myślą o tworzeniu napoju do picia - należy rozpuszczać go w specjalnym napoju z miąższem pochodzącym z aloesu.

Co zawiera produkt Forever Nutra Q10
Jeden z najważniejszych składników produktu Forever Nutra Q10 to koenzym Q10, którego wraz z wiekiem w organizmie człowieka jest coraz mniej. Warto dostarczać go zatem z zewnątrz, szczególnie właśnie w okresie późnej dorosłości.  Działa bardzo pozytywnie na zdrowie i urodę. Poza tym produkcie znajduje się to szereg innych doskonałych składników aktywnych, pochodzących między innymi z wyciągów z roślin. Do najważniejszych należą:


- witaminy z grupy B, mające pozytywny wpływ między innymi na krążenie krwi u człowieka, ale też na pozytywne zdrowie emocjonalne
- wyciągi z kurkumy, kadzidłowca, liści oliwki
- minerały magnez i chrom
- przeciwutleniacze w postaci witaminy C i E


Cała gama tych składników mam bardzo pozytywne działanie dla układu krwionośnego człowieka, oraz jego najważniejszej pompy czyli serca. Proszek suplementu należy rozpuszczać w soku z aloesu, tworząc drogocenny dla organizmu koktajl pełen dobrych składników.

Dlaczego warto stosować Forever Nutra Q10?

  •     Dostarcza koenzym Q10
  •     Zawiera wyciągi roślinne, minerały i antyutleniające witaminy
  •     Opracowany, by łatwo rozpuszczać się w napoju z Miąższem Aloe Vera

2 Recenzje

Dobra specjalność
Taka witaminowa bomba świetnie stawia na nogi i pobudza do działania

Na niedobory
Nie jadam mięsa a taki produkt pozwala zaspokoić moje zapotrzebownie na witaminę B w szybkim czasie co korzystnie mnie ratuję

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń