Forever Vital5

Forever Vital5®

2 Recenzje
1 046,27 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Vital5® to zestaw pięciu produktów, który pozwala na bardzo skuteczne uzupełnienie codziennej diety w niezbędne składniki, takie jak witaminy, czy minerały. Zestaw jest wielką pomocą dla osób bardzo aktywnych, które nie zawsze mają czas na całkowicie zbilansowane i zdrowe odżywianie. Jego składniki zawierają wszystko to, co niezbędne dla zdrowego funkcjonowania, a co nie zawsze dostępne jest we właściwych ilościach w codziennej diecie.

W skład zestawu wchodzą cztery litrowe butelki lub trzydzieści saszetek preparatu Aloe Vera Gel, który wspiera działanie układu odpornościowego, a także związanego z nim układu pokarmowego. Poprawia także wygląd skóry i dodaje energii. Forever Active Probiotic to zestaw dobroczynnych, probiotycznych bakterii mlekowych aż sześciu różnych szczepów, regulujący i wspomagający prawidłową pracę jelit. Suplementy Forever Arctic Sea, ARGI+ i Forever Daily zapewnią wystarczającą dzienną dawkę witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych, aminokwasów, DHA i wielu innych niezbędnych składników.

Forever Vital5® to kompleksowy plan odżywczy dla organizmu zapewniający niezbędne składniki pokarmowe, które nie zawsze obecne są w diecie na okres jednego miesiąca. Preparaty wchodzące w skład zestawu wspierają organizm wielotorowo, zwiększając witalność, ilość energii i ogólne samopoczucie.

2 Recenzje

Mega paka
Super zestaw dłuższego wsparcia zaopatruje w niezbędne produkty i brak zmartwień na dłuższy okres

Drogo ale warto
Przeogromny zestaw z całym zapasem zdrowia na dłuższy okres czasu pomaga wznieść się wysoko ponad swoje możliwości zwiększając witalnie chęci do pracy

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń