Forever Protecting Day Lotion

Protecting Day Lotion™ | Emulsja ochronna na dzień

2 Recenzje
224,70 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Protecting Day Lotion jest to filtr mineralny, który ma szerokie spektrum działania. Produkt ten zawiera głównie wyciąg z aloesu oraz wyciąg z różnego rodzaju grzybów. Ponad dwadzieścia składników odżywczych pozytywnie wpływa na stan skóry. Emulsja ta zawiera również bardzo cenny olejek. Modrak abisyński to roślina z której wytwarza się doskonały olej, który jest bogaty w wszelkie kwasy tłuszczowe. Poprawia nie tylko koloryt skóry, ale również jej fakturę.

Dodatkowo w tym cudownym produkcie można znaleźć wyciąg z arbuza, który zawiera wysokiej jakości przeciwutleniacze. Substancje roślinne są w stanie odpowiednio nawilżyć skórę twarzy. Filtr mineralny o szerokim spektrum ochrony broni przed szkodliwym działaniem promieni UV - co z całą pewnością jest ogromną zaletą.

Forever Protecting Day Lotion to maksymalna ochrona przed ciemnymi plamami, które mogą być spowodowane przez promienie słoneczne. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim do użytku zewnętrznego. Nie należy go stosować na uszkodzoną strukturę twarzy. Jeżeli w trakcie stosowania wystąpi wysypka, należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Przechowywać trzeba poza zasięgiem dzieci. Jest to naprawdę bardzo ważne. Produkt jest łatwo dostępny. Dzięki regularnemu stosowaniu, można maksymalnie odżywić swoją skórę.

Korzyści stosowania Forever Potecting Day Lotion:

  •  Filtr mineralny o szerokim spektrum ochrony broni przez szkodliwym działaniem promieni UV
  •  Efektywne substancje roślinne nawilżają i chronią
  •  Ochrona przed ciemnymi plamami, powodowanymi przez posłoneczne starzenie skóry
2 Recenzje

dobre
Miłe połączenie pozwalające dużo wyciągnąć ze swojego wyglądu

Gładkie połączenie
Doskonale wpływa na skórę nie ma żadnych efektów ubocznych i bardzo dobrze się rozkłada

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń