Forever Active Pro-B

Forever Active Pro-B® | Probiotyk

4 Recenzje
173,45 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Active Pro-B to suplement diety zawierający aż 6 szczepów bakterii z rodzin Lactobacillus i Bifidoacterium, których celem jest wspomaganie Twojego organizmu przy problemach życia codziennego.

90% społeczeństwa żyje i pracuje w miastach narażając się na stres, nieodpowiednie odżywianie oraz pośpiech. Przy takiej codzienności niedobór bakterii jest oczywisty. W Forever Active Pro-B znajdziemy następujące składniki:
- Lactobacillus rhamnosus
- Lactobacillus reuteri
- Lactobacillus acidophilus
- Bifidobacterium lactis
- Bifidobacterium longum
- Bifidobacterium B-bifidum.

Dzięki tym bakteriom, włożonym w każdą kapsułkę, odnawianie się mikroflory jelitowej jest wspomagane. Nie tylko przy niezdrowym trybie życia, ale także przy leczeniu antybiotykami oraz po biegunce.

Bakterie Lactobacillus i Bifidoacterium występują naturalnie w organizmie każdego człowieka, natomiast zmiana ich ilości nie zaszkodzi jelitom. Dzięki czemu użytkowanie Probiotyku Forever jest bezpieczne. Suplement nie zawiera alergenów, posiada natomiast błonnik pokarmowy, dzięki, któremu bakterie mogą przetrwać zanim dotrą do jelita. Ponadto owe bakterie są wyjątkowo odporne na działanie kwasów żołądkowych.

Zalety Probiotyku Active Pro-B:

• Zawiera aż sześć szczepów bakterii, ponad 8 mld jtk*
• Szczepy bakterii są liofilizowane w próżni co za tym idzie odporne na temperature
• Stabilizowane dzięki technologii krioprotekcji bakterie oporne są na działanie soku żołądkowego i docierają w optymalnym stanie do jelit
• Zawiera fruktooligosacharydy jako pożywka dla bakterii jelitowych
• Nie wymaga przechowywania w lodówce (przechowywać w temp. do 25°C)
• Bez alergenów


Za pomocą technologii Activ Vial®Technology zostały stworzone kapsułki, a co ważniejsze opakowanie, które zapewnia ochronę podczas produkcji i przechowywania suplementu. Dzięki czemu produkt jest trwały i nie ma konieczności, aby trzymać go w lodówce (do czasu, aż temperatura zewnętrzna pomieszczenia nie przekroczy 25 stopni). W opakowaniu znajduje się trzydzieści kapsułek, które bierzemy raz dziennie, około 30 minut przed posiłkiem (najlepiej rano), popijając wodą.

Proiotyk Forever Active Pro-B powstał we współpracy z Copenhagen University Hospital. Szczepy znajdujące się w suplemencie przebadano klinicznie.

4 Recenzje

Dobra jakość
Czuć poprawe stanu ale zbyt wczesnie na jednoznaczną opinie

Dla siebie
Ochrona i odbudowy flory bakteryjnej to jedna z podstaw zdrowego trybu życia

pomoc dla jelit
Wartościowy produkt wspomaga prace jelit

Na odbudowę
Świetnie wspomagający odporność organizmu wzrasta samopoczucie oraz dobrze dba o naszą florę bakteryjną

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń