Forever™ Essential Oils Soothe

Forever™ Essential Oils Soothe

1 Recenzje
152,15 zł

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Forever™ Essential Oils Soothe to mieszanka naturalnych olejków eterycznych, o niezwykle kojącym zapachu. Odpowiednio dobrane składniki tworzą unikalną kompozycję, która pozwoli w łatwy sposób wyciszyć się oraz odprężyć. Dzięki temu produkt ten doskonale sprawdzi się w przypadku osób narażonych na stres, umożliwiając ukojenie nerwów po ciężkim dniu. Mieszanka ta ułatwi również zasypianie, dlatego warto stosować ją wieczorami, przed położeniem się do łóżka.

W składzie Forever™ Essential Oils Soothe znajduje się mięta, golteria, kamfora, ylang-ylang oraz rumianek. Te naturalne, starannie wyselekcjonowane olejki roślinne zebrane zostały między innymi w Indiach, Chinach, Egipcie, a także na Madagaskarze. Dzięki temu pochodzą one z najlepszych źródeł i cechują się doskonałą czystością.

Produkt ten można stosować do aromaterapii lub nakładać miejscowo, na przykład na skronie, nadgarstki czy szyję. Dzięki wyjątkowemu połączeniu olejków o działaniu odprężającym, ukoją one zmysły i ułatwią relaks.

1 Recenzje

łagodny
bardzo przyjemny do relaksu

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń