Forever Aloe SunScreen

Forever Aloe SunScreen™ | Krem do opalania SPF30

1 Recenzje
110,56 zł

Dostawa od 9,70 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Forever Aloe SunScreen SPF30 - krem ochronny do opalania

Forever Aloe SunScreen SPF30 zapewni kompleksową ochronę przed szkodliwymi skutkami oddziaływania promieniowania ultrafioletowego. Produkt ten pozwoli bez obaw cieszyć się słoneczną pogodą, nie tylko podczas urlopu, ale także każdego dnia w trakcie ekspozycji skóry na słońce. Formuła z tlenkiem cynku pomaga chronić skórę poprzez blokowanie szkodliwego promieniowania.

Forever Aloe SunScreen zapewnia ochronę przed promieniami UVA, które wnikając w skórę przyczyniają się do jej szybszego starzenia i powstawania zmarszczek. Działa ochronnie także w przypadku promieni UVB, które powodują zaczerwienienie skóry, pieczenie, a nawet oparzenia słoneczne. Aloe SunScreen doskonale zwalcza negatywne skutki promieniowania ultrafioletowego i zapewnia bezpieczną dla skóry ochronę przed słońcem.

Jest to produkt wodoodporny, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako preparat chroniący skórę podczas wypoczynku nad morzem czy jeziorem. Dzięki temu pływanie oraz zabawa w wodzie będą mogły odbywać się bez obaw o poparzenia słoneczne. Forever Aloe SunScreen pozostaje wodoodporny nawet do 80 minut, zapewniając skórze bezpieczny kontakt ze słońcem.

 

Zawiera on wysokiej jakości wyciąg z liści aloe vera, który nawilża skórę i działa na nią jak kojący kompres. Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, odżywienie skóry, wzmocnienie jej bariery ochronnej i długotrwałe nawilżenie - to wszystko znajdziesz w jednym kosmetyku, jakim jest Forever Aloe SunScreen. Produkt ten przeznaczony jest dla całej rodziny.

Krem ochronny do opalania  Forever Aloe SunScreen to:

         skuteczna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV

         kompleksowe odżywienie skóry

         długotrwałą ochrona skóry przed szkodliwymi czynnikami

         wodoodporność

1 Recenzje

Słoneczna ochrona
Na wakacyjną podróż sprawdził się świetnie bardzo dobra protekcja oraz długie utrzymanie na skórze nawet po wyjściu z wody

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń